icon_homeicon_mapicon_kontakt

jax24_logo
images/slide/ubezpieczenia1.png
images/slide/ubezpieczenia2.png
images/slide/ubezpieczenia3.png

Ubezpieczenia komunikacyjne

Kompleksowa ochrona Twojego samochodu .

Na wiele nieszczęśliwych zdarzeń na drodze nie masz wpływu, ale możesz zminimalizować ich negatywne skutki dzięki ubezpieczeniom. Ubezpieczenia samochodowe w zapewniają wszechstronną ochronę. Wybierając optymalny dla Ciebie zestaw ubezpieczeń:
  • OC – to obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, działa w przypadku zaistnienia szkody wyrządzonej osobom trzecim w związku z ruchem pojazdu.
  • AC – jest dla właścicieli pojazdów, którzy chcą uniknąć strat finansowych związanych z kradzieżą lub uszkodzeniem swojego auta, zadziała gdy wystąpi m.in. zniszczenie, uszkodzenie, pożar, utrata, kradzież ubezpieczonego pojazdu lub jego wyposażenia.
  • Assistance – jest dla właścicieli pojazdów, którzy chcą mieć zapewnioną pomoc w trudnych sytuacjach na drodze, polecany osobom, które dużo podróżują lub np. planują wyjazd wakacyjny. Jest dostępne zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC. Za pomocą assistance można uzyskać pomoc w przypadku awarii pojazdu lub kolizji; w zależności od wybranego wariantu pomoc medyczna, doradcza, serwisowa (np. odholowanie auta do warsztatu), organizacyjną (np. transport do domu, opieka nad dzieckiem); pomoc świadczona jest 24 godziny na dobę w kraju i za granicą.
  • NNW – przeznaczony jest dla właścicieli pojazdów oraz kierowców, którzy chcą mieć zapewnioną pomoc finansową dla siebie lub bliskich w sytuacji utraty zdrowia lub życia. Działa w przypadku trwałych następstw nieszczęśliwych wypadków: uszkodzenie ciała, uszczerbek na zdrowiu lub śmierć kierowcy lub pasażera.
  • Ochrona prawna – przydatna jest dla właścicieli pojazdów, którzy chcą otrzymać wsparcie prawne w obronie swoich interesów w przypadku spornych spraw występujących kraju jak i za granicą.

loga1

loga2

loga2

  • Odsłona 1

  • Odsłona 2

  • Odsłona 3